Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Urząd Gminy w Krzywdzie

Centrum Kultury i Integracji Społecznej w Krzywdzie

Kopiec Henryka Sienkiewicza w Okrzei

OSP w Radoryżu Kościelnym

Budynek Urzędu Gminy

Stawy w Radoryżu Kościelnym

Chleb dożynkowy

Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej

Budynek Urzędu Gminy w Krzywdzie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krzywdzie

Kościół w Radoryżu Kościelnym

OSP w Fiukówce

Miejsce wypoczynku w Krzywdzie

Informacja o podjęciu uchwały o przystąpieniu do sporządzenia Gminnego Programu Rewitalizacji

Wójt Gminy Krzywda informuje, że 27 kwietnia 2023 roku Rada Gminy Krzywda podjęła Uchwałę Nr LXII/324/2023 w sprawie przystąpienia do sporządzenia Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Krzywda. Uchwała weszła w życie z dniem podjęcia.

Przyjęta uchwała stanowi podstawę do opracowania dokumentu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Krzywda, dzięki któremu można będzie podjąć kompleksowe działania rewitalizacyjne na najbardziej zdegradowanych obszarach gminy tj. na wyznaczonym obszarze rewitalizacji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych, których rozpoczęcie przewidujemy już w maju bieżącego roku. Konsultacje dotyczyć będą projektu dokumentu oraz planowanych przedsięwzięć rewitalizacyjnych.

Szczegółowe informacje o planowanych formach konsultacji społecznych i terminie ich przeprowadzenia zamieszczone zostaną: