Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Planowane wyłączenia na terenie Gminy Krzywda

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa Rejon Energetyczny Siedlce zawiadamia, że planowana jest przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców miejscowości Nowy Patok.

19 października 2018
Czytaj więcej o: Planowane wyłączenia na terenie Gminy Krzywda

Informacja

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na usuwanie azbestu!

Szanowni Państwo, informujemy o rozpoczęciu II naboru Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.

Nabór Zgłoszeń lokalizacji będzie trwał od dnia 17.10.2018 r. do dnia 30.11.2018 r.

Realizacja projektu obejmować będzie działania związane z demontażem, odbiorem, transportem oraz unieszkodliwieniem odpadów azbestowych.

18 października 2018
Czytaj więcej o: Informacja
Przejdź do - Uroczysty Jubileusz Par 2018

Uroczysty Jubileusz Par 2018

   31 par małżeńskich z terenu gminy Krzywda obchodziło Jubileusz Pożycia Małżeńskiego. 23 pary Złote Gody oraz 8 par Diamentowe Gody. Z tej okazji 6 października 2018 r. w Centrum Kultury i Integracji Społecznej w Krzywdzie odbyło się uroczyste spotkanie. Jubilatów wraz z rodzinami powitali Wójt Gminy Jerzy Kędra oraz Kierownik USC Iwona Jawoszek.

   W okolicznościowym przemówieniu Wójt Gminy złożył jubilatom życzenia i dodał, że wspólnie przeżyte 50 i więcej lat, to piękny czas, symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie.

   Po uroczystym przemówieniu, złożeniu życzeń nastąpiło wręczenie jubilatom „Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Dekoracji medalami w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Wójt Gminy Jerzy Kędra. Następnie małżonkom wręczono dyplomy, kwiaty i upominki.

   W trakcie obchodów jubileuszu nie mogło zabraknąć tradycyjnego toastu wzniesionego lampką szampana, odśpiewania „100 lat”, pamiątkowych zdjęć, wspólnego poczęstunku oraz radosnych wspomnień z przeżytych lat.

15 października 2018
Czytaj więcej o: Uroczysty Jubileusz Par 2018

L Sesja Rady Gminy Krzywda

W dniu 17 października 2018 r. o godz. 13:30 odbędzie się L Sesja Rady Gminy Krzywda. Miejsce obrad - „Złoty Spichlerz” w Anielinie.

12 października 2018
Czytaj więcej o: L Sesja Rady Gminy Krzywda

Planowane wyłączenia na terenie Gminy Krzywda

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa Rejon Energetyczny Siedlce zawiadamia, że planowana jest przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców miejscowości: Budki, Huta Dąbrowa i Krzywda.

12 października 2018
Czytaj więcej o: Planowane wyłączenia na terenie Gminy Krzywda

Ogłoszenie

11 października 2018

Planowane wyłączenia na terenie Gminy Krzywda

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa Rejon Energetyczny Siedlce zawiadamia, że planowana jest przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców miejscowości Wola Okrzejska.

2 października 2018
Czytaj więcej o: Planowane wyłączenia na terenie Gminy Krzywda
Przejdź do - Nowa strażnica i plac zabaw w Drożdżaku

Nowa strażnica i plac zabaw w Drożdżaku

Zakończyła się modernizacja świetlico-strażnicy OSP Drożdżak w gminie Krzywda. Uroczyste podsumowanie inwestycji, które odbyło się w niedzielę 23 września, było połączone z otwarciem nowego placu zabaw.

Strażnica w Drożdżaku ma nowe tynki, elewację, posadzki i dach, a także nową, automatyczną bramę. - Ten ostatni element jest szczególnie ważny ze względu na planowany zakup nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Pojazd powinien trafić do tej jednostki w 2020 roku, kiedy będzie ona obchodzić swoje 50-lecie - podkreśla wójt gminy Krzywda Jerzy Kędra.

26 września 2018
Czytaj więcej o: Nowa strażnica i plac zabaw w Drożdżaku

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-10-02
Data publikacji:2015-10-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Test
Liczba odwiedzin:110351