Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Urząd Gminy w Krzywdzie

Centrum Kultury i Integracji Społecznej w Krzywdzie

Kopiec Henryka Sienkiewicza w Okrzei

OSP w Radoryżu Kościelnym

Budynek Urzędu Gminy

Stawy w Radoryżu Kościelnym

Chleb dożynkowy

Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej

Budynek Urzędu Gminy w Krzywdzie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krzywdzie

Kościół w Radoryżu Kościelnym

OSP w Fiukówce

Miejsce wypoczynku w Krzywdzie

Dofinansowanie na zorganizowanie terenów rekreacyjnych

Loga: Unii Europejskiej, Leader, Lokalnej Grupy Działania Razem Ku Lepszej Przyszłości, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

W dniu 27 lipca 2021 roku Gmina Krzywda podpisała umowę o przyznanie pomocy nr 01546-6935-UM0313040/21 z Samorządem Województwa na realizację operację pn. „Zorganizowanie terenów rekreacyjnych w miejscowości Krzywda i Podosie” mająca na celu wykonanie infrastruktury rekreacyjnej, tj. siłowni plenerowej i placów zabaw w celu udostępnienia lokalnej społeczności i turystom.

Realizacja projektu przyczyni się do: zwiększenia atrakcyjności turystycznej, uporządkowania i poprawy estetyki przestrzeni publicznej,  poprawy bezpieczeństwa i podniesienia poziomu życia mieszkańców i turystów poprzez budowę ogólnodostępnej i bezpłatnej infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej. Operacja przyczyni się do wzrostu liczby osób spędzających aktywnie wolny czas, zarówno mieszkańców gminy jak również turystów.

Planowany wskaźnik rezultatu – 620 osób rocznie będzie korzystać z obiektów infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.